info@yoolink.ir

امکانات عمومی yoolink

شما در زیر می توانید امکانات عمومی را ببینید . نسخه های اختصاصی ویژگی های منحصر بفرد خودشان را دارند .

مطالب و پست ها

چارچوب اصلی yoolink بر اساس به اشتراک گذاری مطالب بنا نهاده شده است . هرکدام از پست ها می توانند حاوی متن ، پیوند و چند عکس باشند . همچنین کاربران می توانند برای پست ها نظر (کامنت) ارسال کنند و به خود نظرات نیز پاسخ دهند .

content

گروه ها

با استفاده از yoolink کاربران می توانند اقدام به ساخت گروه نمایند . گروه به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند مطالبشان با یکدیگر را زیر چتری بنام گروه به اشتراک بگذارند . سازنده (مدیر) گروه می تواند کنترل کاملی بر چگونگی به اشتراک گذاری مطالب داشته باشد .

content

روابط اجتماعی

مانند هر شبکه اجتماعی ، روابط اجتماعی نقش مهمی را در شکل گیری اینگونه جوامع ایفا می کنند . yoolink این امکان را به کاربران می دهد تا با استفاده از مفهوم دنبال کردن ، افراد دیگر یا گروه ها را دنبال کنند و حلقه های اجتماعی خودشان را شکل دهند .

content

عضویت و ورود امن

مکانیزم ورود و عضویت در yoolink به شکلی طراحی و پیاده سازی شده است تا بتواند در همه شرایط و در همه پلتفرم های نرم افزاری مختلف امنیت و صحت داده ها را تضمین کند . این پلتفرم ها شامل انواع سیستم عامل های برای کامپیوترهای شخصی و انواع موبایل ها و تبلت ها می باشد .

content

پروفایل کاربری

پروفایل کاربری نقش مرکز کنترل را برای کاربران ایفا می کند که از طریق آن می توانند روابط اجتماعی شان را مدیریت کنند ، به گروه های ایجاد شده و یا عضو شده دسترسی داشته باشند ، اطلاعات خصوصی شان را ویرایش کنند ، به پست های ارسالی خودشان دسترسی داشته باشند و امکاناتی از این دست .

content

کتابخانه

کتابخانه yoolink به جز این که دارای مفهوم کلاسیک کتابخانه است ، در واقع بستری است برای هر امکان دیگری که مبنای آن فایل باشد . بطور مثال می توان به کتابخانه ای از فایل های متنی مثل PDF و یا کتابخانه تصویری که از مجموعه ویدئو های آموزشی تشکیل شده است اشاره کرد .

content

جستجو

yoolink با استفاده از الگوریتم های پیچیده و هوشمند جستجو به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند هر آنچه که نیاز دارند را پیدا کنند . علاوه بر این yoolink این قابلیت را دارد تا پست ها را بر اساس گروه های مختلف دسته بندی کند .

content

اطلاعیه ها

در yoolink بیش از سی نوع اطلاعیه وجود دارد . از جمله پسندیده شدن مطالب ، دریافت نظر و پاسخ ، پست جدید در گروه ها ، درخواست دنبال شدن و بسیاری دیگر . این رویداد ها به محض اتفاق افتادن به کاربران اطلاع داده می شوند . این اطلاعیه ها به تعامل بهتر و سریعتر کاربران کمک می کنند.

content

پیام رسانی

ارسال و دریافت پیام بخش مهمی از یک شبکه اجتماعی را تشکیل می دهد . کاربران yoolink قادر هستند تا از طریق ارسال پیام خصوصی با یکدیگر ارتباط داشته باشند . yoolink می تواند امکان پیام رسانی فوری از طریق یک ارتباط دو طرفه را نیز به صورت سفارشی فراهم آورد .

content

تنظیمات سفارشی

yoolink به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند کنترل کاملی بر روی نحوه تعامل شان با دیگران داشته باشند . این کنترل ها شامل سفارشی سازی تنظیمات برای بخش های مختلف می باشد . تنظیماتی مثل تعیین حریم خصوصی و یا نحوه تعامل اعضا در گروه های ایجاد شده از این جمله هستند .

content

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .

ثبت نام خبرنامه