info@yoolink.ir

logo

شبدیز

ورود به وبسایت

ما کی هستیم؟

folder

ما شبدیز هستیم ! ما yoolink را خلق کرده ایم . درست انجام دادن کار ها قانون ماست . ما به شما کمک می کنیم مشکلات تان را حل کنید و از آن ها فرصت های جدیدی بسازید.

ما تکنولوژی را به خدمت شما در می آوریم و به شما کمک می کنیم تا دارایی ارزشمند را در بازار امروز ذخیره کنید . ما به شما کمک می کنیم زمان را ذخیره کنید و این کار را به سادگی انجام دهید.

درباره شبدیز

folder

شبدیز در سال 1390 با تمرکز بر تولید نرم افزارهای کاربردی شروع به کار کرد و در سال و حالا با گذشت چند سال توانسته ایم گامهای محکم وموثری در زمینه تولید نرم افزارهای کاربردی برداریم .

چرا شبدیز ؟

folder

اگر شما روزی تصمیم گرفتید تا کوه دماوند را به انگشت اشاره تان بلند کنید ، ما نرم افزاری برای شما می سازیم که بتوانید با دو حرکت این کار را انجام دهید. سادگی اصل مهمی است که در شبدیز به آن احترام می گذاریم . شما با محصول ما باید بتوانید به سرعت مشکلات تان را برطرف کنید و البته به سادگی این کار را انجام دهید.

در کنار کارایی و سادگی ما به زیبایی نیز اعتقاد داریم ، اینجا بود که با هم افزایی هنر و مهندسی توانستیم محصولاتی قدرتمند ، زیبا و ساده تولید کنیم.

تیم شبدیز

folder

تیم شبدیز از افراد متخصص و موفق در زمینه های مختلف تشکیل شده است. طراحی و توسعه وب ، برنامه نویسی ، گرافیک و ارتباط تصویری ، عکاسی ، بازاریابی ، تبلیغات ، مدیریت ، روانشناسی ، جامعه شناسی و امور مالی از مهارت های تیم شبدیز هستند.

چشم انداز ما

folder

روزی در آینده نه چندان دور خواهد رسید که گوشی های هوشمند دیگر ابزار بازی نخواهند بود و شبکه های اجتماعی هم مکانی برای وقت گذرانی نخواهند بود . تبلت شما احتمالا حیاتی ترین وسیله کسب و کار شما خواهد شد و اینترنت از تلفن برای شما ضروری تر می شود. ما امروز در حال آماده شدن برای آینده هستیم.

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .

ثبت نام خبرنامه